top of page

Aktiviteler / Les AcTİvités

 

Ceramos Outdoor ağırlıklı olarak su sporlarıu eğitimi vermektedir. Hali hazırda, rüzgâr sörfü (dokuz öğrenci tahtası ve yelkeni, beş ileri düzey tahta ve yelken) ve sportif katamaran (üç adet Hobie cat 15) eğitimleri vermektedir. Ayrıca, kano (üç çift ve üç tekli) ve serbest dalış derslerisunulmaktadir. Su sporlarından arda kalan zamanlarda voleybol, futbol gibi birçok açık havakolektif kara sporları sunulmaktadır. Ek olarak, bu sene çocuklara ve gelen velilere Zumba®, nefes egzersizleri, pilates, streching, gibi dans ve rahatlama etkinlikleri de düzenlenecektir. Spor stajları başlangıç seviyesi ve ileri seviye olarak iki ayrı bölümden oluşmaktadır. Her biribir hafta sürecek olan bu stajlara arzuya göre sadece tek bir haftasına veya iki haftasına birden katılmak mümkündür. Yelkenciliği ve denizciliği geliştirmek üzere dersler Türkçe verilir. Yabancılarla organize edilen etkinliklerde ise dersler Fransızca ve İngilizce verilmektedir. Velilerden veya çalıştığımız okul, kurum ve derneklerin talepleri üzerine bu üç dilde eğitim verebiliyoruz.

 

Ceramos Outdoor propose une palette d'activités nautiques allant de la planche à voile au Catamaran de sport en passant par le canoë kayak et la plongée libre. Ces activités sont adaptées pour les plus jeunes comme pour les adolescents. Les parents peuvent également s' ils le désirent participer aux activités avec ou sans leurs enfants. En plus des activités nautiques, des activités collectives sont organisées : Volleyball, Football, Basketball... Entre autre, cette année des des sessions de Zumba®, des exercices de respiration, du pilates, du stretching seront proposés. Les stages sont constitués en fonction des niveaux des participants. (Les novices et les initiés.)

 

 

 

 

 

 

 

regata cata
20150823_184500_2
20160710_100226
20170718_194608
Cata banane (7)
20170716_103418
20170720_121823
20170719_102950
20170714_110704
20170718_190950
Katamaran / Catamaran

Birbirine bağlanmış iki kızaktan oluşan ve gezi denizciliğinde kullanılan sportif bir deniz taşıtı. Filomuz Dünyaca ün salmış Hobie cat markasının 15lik modellerinden oluşmaktadır.

En famille, entre amis, le Hobie Cat 15 embarque jusqu’à trois personnes à son bord, et vous fera vivre des moments inoubliables, le temps d’une sortie sportive ou d’une balade en mer dans la baie de Çökertme.

Football - Basketball- Volleyball

Su sporlarından arda kalan vakitlerde farklı takım sporları düzenlenmektedir. Eğlenmenin ve gelişimin ön planda olduğu bu maçlara siz de katılın!

En plus des activités nautiques, venez nous rejoindre dans des matches de sports collectifs où l'amusement et la progression prime sur le score et la compétition.

Kano / Canoe-Kayak

Düz tipli, tek bir kürek ile ilerleyen hafif ve portatif teknelerdir. Sahil kenarı keşfi etmek için birebirdir ve su altı keşifleri için kaçınılmaz bir taşıttır.

Nos canoë kayak simple et doubles vont vous accompagner   lors de vos promenades dans la baie de Çökertme. Vous pourrez en quelques heures explorer les petite criques et découvrir leurs secret ou bien explorer le littoral du golf de Gökova pour de plus grande aventures.

Rüzgarsörfü / Planche à voile

Genellikle iki ile beş metre arasında yüzer bir tahta ve hareketini tek bir yelken ile sağlayan su
üzerinde yapılan bir yelken sporudur. Kampımızda çocuklara uyumlu malzemeyle donanımlıdır. Eğitmenlerimiz Türkiye yelken Federasyonu diplomalarına sahiptir.

Cheveux au vent , le cerveau ressourcé par les embruns.
On se regonfle d’énergie, on se nettoie l’esprit, on partage des moments inoubliables en mer, ensemble.
 

bottom of page