top of page

 

Spor eğitimlerine ek olarak ve kamp hayatının verdiği olanaklarla, çocuklara çevre farkındalığı aşılamak Ceramos Outdoor’un temel amaçlarından bir tanesidir. Bu bağlamda, doğa ile temas kurma, organik tarımcılığa başlangıç, çöp ayırımcılığı, hayvan varlığı ile flora keşifleri etkinlikleri düzenlenmektedir.

En plus des activités physiques et sportives et grâce aux moyens prodigués par la vie de campagne notre objectif premier est d'inculquer l'écologie et le développement durable aux enfants. Pour cela, des activités telles que :
initiation à l'agriculture biologique, fabrication de compost, découverte de la faune et de la flore sont proposés.

Doğa ve çevre hassasiyetimiz

Organik Tarım / Agriculture Biologique

Ceramos Outdoor için kalite her zaman bir gereksinim bu yüzden ürettiğimiz her meyve ve sebze misafirlerimizin beklentilerine daha iyi cevap verebilmek adına kalite standartlarına göre seçilir. Nitekim tarladan tabağınıza gelene kadar, sebzelerin ve meyvelerin kalitesini yükseltmek, korumak ve doğasını bozmamak adına daima çalışıyoruz.

Pour Ceramos Outdoor, la qualité est une nécessité. C'est pourquoi, chaque fruit et légume que nous produisons sont sélectionnés à travers les regards attentifs des enfants, puis cueillis à la main avant d'être lavés puis cuisinés

Organik yemekler 
Repas Bio.
Kamp hayatı
Vie de camping
Güneş ışını ısıtmalı duşlar
Douches solaires
Soğuk içecekler
Boissons fraiches
Su sporları eğitimi
Actvités nautiques
Doğal Hayat
Nature
Güzel  hava 
Soleil garantie
Akşam oyunları
Animation du soir

C'est la 3ème fois que je viens à Ceramos Outdoor.
Magnifique endroit avec un personnel agréable et souriant, une nourriture locale fraiche et bio. Un rythme de vie agréable et joyeux, avec des activités nautiques très bien encadrées et des sports co et de sociétés pour des soirées très animées.
Excellent lieu pour se ressourcer.

Patrice E.

Ben ve eşim marmaristen Bodrum'a geçerken bir gece konaklayacak bir yer baktık. Eşim hiç çadırda kalmadığı için burayı tercih ettik. Kampın sahibi Atilla bey bizi karşıladı kampı gezdirdi. Kalan insanlar da ortam da cok güzeldi. Gece deniz kenarıda yıldızlı bir gökyüzü vardı (muhteşemdi) sabah horoz sesiyle uyandık cadiri actigimizda masmavi deniz ve iyot kokusu bizi kucakladı. Hafif ve sade bir kahvaltı yaptık.. bir dahaki sefere geçerken uğramayı değil 3-4 gün kalmayı düşünüyorum.. Not: çadırlar yepyeniydi süper bir uyku çektik. Teşekkürler

Mehmet S.

The site is exceptional! In the middle of the nature between the mountains and the beach. There are a lot of sports activities to do: hiking, sailing, diving, water sports, volleyball... on top of this you will meet a welcoming people with the true Turkish hospitality! Just go once and you will be addicted to this place!

Lebbar M.

bottom of page